Koordinatör Kurum Olarak Yapılacak Başvurular

1. Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formu

Koordinatör olarak başvuru yapacak birimlerin imzaya sunulacak belgelerini Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formu ile birlikte en az 3 nüsha halinde son başvuru tarihinden en az 10 gün önce Ofisimize göndermeleri gerekmektedir.

– Declaration on Honour (Doğruluk Beyanı) Örneği için tıklayınız.

– Mandate Letter (Ortaklık Yetki Belgesi) Örneği için tıklayınız.

– Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formu için tıklayınız.

İmzadan çıkan Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formu ve Mandate/Declaration of Honour belglerinin 2 nüshası Ofisimizde kalacak olup 1 nüshası ilgili öğretim üyesine verilecektir.

İhtiyaç dahilinde daha fazla sayıda Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formu ve Mandate/Declaration of Honour belgeleri imzaya sunulabilir.

NOT: Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Bilgi Notu Formunun tüm nüshaları ıslak imzalı olacaktır.

2. Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Olur Formu

Başvuru Aşamasında Mandate/DeclarationofHonour Olur Formu mandate için 1 adet, Declaration of Honour için 1 adet hazırlanacak.

TURNA Sistemine Kayıt :Ulusal Ajansa koordinatör olarak başvurulan projelerde başvuru formunun online olarak gönderilmesinin yanı sıra Ulusal Ajans’ın TURNA sistemine de yüklenmesi gerekmektedir. Bu sebeple TURNA sisteminde kurumsal hesap açma ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Eklenme tarihi :24.10.2022 11:01:59
Son güncelleme : 24.10.2022 11:01:59