Erasmus+ İkili Anlaşmalar

  • Erasmus+ Anlaşmalarımız için tıklayınız.
  • Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri “İkili Anlaşma Taslağı” için tıklayınız.
  • Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri “İkili Anlaşma Öneri Formu” için tıklayınız.
  • Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri “İkili Anlaşma Öneri Formu Örneği” için tıklayınız.
  • Fakülte-Bölüm ISCED Kodları için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi PIC numarası: 998145036
Akdeniz Üniversitesi Erasmus kodu: TR ANTALYA01
Akdeniz Üniversitesi OID numarası: E10200131


Erasmus+ İkili Anlaşma Yapma Usulü

AB komisyonunun ve Ulusal Ajansın yaptığı bilgilendirme doğrultusunda, Aralık 2022 tarihine kadar Erasmus+ ikili anlaşmalar şablon üzerinden de devam edebilecektir. Karşı kurumla anlaşma yapmak için “Erasmus+ İkili Anlaşma Taslağı” şablonunu karşı kurumla iletişime geçerek doldurup imzalatabilirsiniz.

Bununla birlikte, 2022-2027 yılları arasında Erasmus ikili anlaşmaları Erasmus Without Paper (EWP) kapsamında online sistem üzerinden çevrimiçi yapılacaktır.

Erasmus ikili anlaşması yapmak isteyen Enstitü/Fakülte/ Yüksekokul/Bölümlerimizin Erasmus koordinatörlerinin, “İkili Anlaşma Öneri Formu”nu ve karşı kurum imzalı “Erasmus+ İkili Anlaşma Taslağı”’ şablonunu doldurarak ewp@akdeniz.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Öneri formunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Önerinin uygun görülmesi durumunda, Erasmus birimi tarafından EWP sistemine imzalı anlaşmanın girişi yapılıp karşı kuruma çevrimiçi olarak gönderilecektir.

Karşı kurumun anlaşmada değişiklik talep etmesi durumunda; Erasmus ofisi tarafından değişikliklerle ilgili Erasmus bölüm/program koordinatörümüze bilgi verilecektir.

Erasmus anlaşması karşı üniversite EWP ağı üzerinden onaylanınca geçerlilik kazanacaktır.

Eklenme tarihi :20.12.2022 10:06:43
Son güncelleme : 27.02.2023 16:39:50